Часті питання
 • Як купити автобусний квиток?

  Щоб купити автобусний квиток: Вкажіть пункти відправлення та призначення. Виберіть дату подорожі. Натисніть «Знайти». Система підбере відповідні рейси. Визначтесь із рейсом, вкажіть бажану кількість місць і заповніть дані пасажирів.

 • Які дані пасажира потрібно вказати при створенні замовлення?

  В залежності від провайдера послуг, при створенні замовлення вам, можливо, буде потрібно ввести такі дані: прізвище та ім'я (для внутрішнього рейсу — кирилицею, для міжнародного — латинськими літерами); дату народження; серію та номер паспорта. Якщо в замовленні кілька квитків, необхідно вказати дані кожного пасажира.

 • Як дізнатись місце відправлення автобуса?

  Місце відправлення автобуса можна побачити під час створення замовлення в рядку з назвою рейсу. Також ця інформація є в ваучері, який ви отримаєте після оплати. В деяких випадках позначення станції відправлення умовне. Наприклад, «Київ 1» або «Київ АВ» означає, що автобус відправляється з Центрального автовокзалу м. Київ за адресою: Московська площа, 3. В такому випадку ви можете звернутись до нашої Служби підримки і отримати детальну інформацію про місце відправлення.

 • Як дізнатись, яке в мене місце в автобусі?

  Якщо перевізник надав карту салону по даному рейсу, ви зможете вибрати місце під час купівлі квитка. У разі відсутності карти салону, система автоматично вибере місця з доступних цієї миті. Якщо вільних місць два або більше, то, як правило, система бронює найближчі один до одного місця по черзі. Дізнатись, яке місце надали вам, ви зможете після оплати: воно буде вказано у ваучері в графі «Місце». В деяких випадках місце визначає водій при посадці в автобус: у такому випадку в ваучері буде вказано номер, що перевищує кількість місць, наприклад, «№84», або позначка «СВ».

 • Як мені знайти автобус на станції відправлення?

  Ви можете орієнтуватись на назву, номер рейсу і час відправлення, що вказані в вашому ваучері, а також на інформацію, що відображається на табло або стендах автовокзалу. Якщо ваш ваучер підлягає обміну в касі, ви можете додатково уточнити інформацію в касі автовокзалу.

Whoops, looks like something went wrong.